E-sklep Kontakt Kariera

LANDINI

Strona główna   >   Oferta   >   LANDINI

Trekker4 F-M

Trekker4 F-M

Landini Trekker4 spełniający normę emisji spalin Stage V

Landini Trekker4 spełniający normę emisji spalin Stage V, wyposażony w filtr DPF z pasywną regeneracją, katalizator utleniający DOC oraz, tylko w modelach o mocy ponad 56 kW, katalizator selektywnej redukcji emisji SCR i 10,5-litrowy zbiornik AdBlue.

Gąsienice są dostępne w wersji stalowej lub gumowej.

Takie same wymiary i wysokość jak w rodzinie Stage IIIB sprawiają, że Trekker4 nadaje się do pracy w sadach (wersja F) i w górach (wersja M). Jego stylistyka jest zgodna z nowym i cenionym stylem przyjętym dla nowych produktów Landini. Gąsienice są dostępne w szerokości 400 lub 450 mm. W obu wersjach gumowe podeszwy mają szerokość 400 mm.

 

Stanowisko kierowcy

Najważniejsza innowacja dotyczy platformy, która jest całkowicie odizolowana od podwozia i komory silnika. Rozwiązanie to zapewnia całkowitą izolację od ciepła i drgań, a także wyraźną poprawę komfortu. Widoczność przednia i boczna oraz ergonomia zostały poprawione dzięki zoptymalizowanemu fotelowi kierowcy i całkowicie przeprojektowanej bocznej konsoli sterowania. Opcjonalnie dostępna jest nowa kabina z 6 słupkami, wyposażona w system filtracji kategorii 2, klimatyzację i radio, która przez cały rok chroni operatora przed pyłem, hałasem i czynnikami atmosferycznymi.

 

 

Silnik Stage V

Modele 4-085, 4-095, 4-105, 4-110 i 4-120 oferują moc w zakresie od minimum 75 KM do maksimum 112 KM.

 

Przekładnia 16 + 8

Skrzynia biegów typu synchro shuttle z 16 biegami do przodu i 8 biegami do tyłu może być wyposażona w nadbieg pozwalający na osiągnięcie prędkości 15 km/h lub w bieg pełzający zapewniający prędkość do 300 m/h.

 

Trekker4 jest wyposażony w układ hydrauliczny z podwójną pompą

Trekker4 jest wyposażony w układ hydrauliczny z podwójną pompą o wydajności 28,5 l/min. do układu kierowniczego i 42 l/min. do hydrauliki roboczej. Do podstawowego wyposażenia można dodać 3 tylne zawory hydrauliczne, a opcjonalnie można dołożyć dwa kolejne, co daje łącznie 5 zaworów, z opcjonalnymi 6 przednimi szybkozłączami i regulatorem przepływu. Tylny zaczep, udoskonalony w stosunku do poprzedniej wersji i wzbogacony o opcjonalny ELS, ma maksymalny udźwig 3150 kg w konfiguracji standardowej i 4500 kg, gdy jest wyposażony w 2 dodatkowe siłowniki hydrauliczne.

 < Powrót