E-sklep Kontakt Kariera

Historia firmy

Początki firmy sięgają roku 1990, kiedy założyciel firmy, od którego nazwiska jej nazwa pochodzi, Pan Sławomir Małolepszy otwiera pierwszy oddział w Radomsku. Wprowadza na rynek Polski maszyny firm Zetor, Lamborghini, Deutz Fahr, Ursus dając klientom dostęp do nowoczesnych rozwiązań w rolnictwie. Następnie w roku 2000 wraz ze wzrostem zapotrzebowania na maszyny w innych regionach powstają oddziały w Ożarowie Mazowieckim i Miechowie oraz w kolejnych latach na terenie większej części Polski.

Jednocześnie wraz z rozwojem rolnictwa wzrasta popularność na nowe technologie, potrzeba fachowego doradztwa oraz obsługę serwisową wysokiej jakości produkty, dlatego w roku 2015 zostaje zmodernizowany serwis maszyn w o/Radomsku, a następnie w 2020 roku otwarcie nowego serwisu w Sieradzu.

W roku 1999 Firma Małolepszy zostaje dealerem John Deere odnosząc sukcesy i zdobywając nagrody za największą sprzedaż, lidera za największą satysfakcje klientów oraz promowanie najnowszych trendów technologicznych w rolnictwie. Rok 2018 to kolejny przełom dla Firmy Małolepszy i zmiana w rodzinną Spółkę Małolepszy Group, której członkami są Pan Sławomir Małolepszy oraz jego synowie Maciej i Michał.

Branża rolnicza dynamicznie zmienia się, dlatego weryfikując jej potrzeby i wymagania klientów z roku na rok są wprowadzane nowoczesne technologie i rozwiązania dla maszyn, a przy tym profesjonalne doradztwo nieustannie szkoląc pracowników firmy, których jest już zatrudnionych czterdzieści osób. W ofercie firmy możemy znaleźć maszyny wiodących producentów z kraju i zagranicy oraz części zamienne.

Firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów ma również bogatą ofertę finansowań maszyn i ubezpieczeń.

 

Zaufało nam już tysiące Klientów, sprzedaliśmy kilkadziesiąt tysięcy maszyn rolniczych dlatego nie ustajemy w dalszych działaniach rozwoju tak, aby sprostać wymaganiom  i potrzebom nowoczesnego rolnictwa dla  klientów.

 

Jedną z najbardziej cenionych przez nas wartości jest uczciwość w relacjach biznesowych oraz traktowanie zaangażowanych partnerów sprawiedliwie i z szacunkiem. Owocuje to długoletnimi relacjami naszych współpracowników i partnerów.

Z zaangażowaniem oraz starannością spełniamy oczekiwania naszych partnerów zarówno klientów jak i pracowników. Wiemy, że zaufanie, na które przez lata sobie zapracowaliśmy musimy codziennie pielęgnować. Priorytetem, który stawiamy sobie, każdego dnia jest najwyższa jakość oferowanych przez nas usług i produktów oraz wsparcie techniczne dla zapewnienia potrzeb klientów w nowoczesnym świecie.

W naszej ofercie można znaleźć innowacyjne technologie oraz maszyny światowej klasy. Systematycznie szkolimy się, stale podążając za światowymi technologiami rozwoju.– mówi Sławomir Małolepszy Prezes Małolepszy Group.

 

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

 

Chronimy nasze logo.

 

 Stawiamy na jakość! 

Zapraszamy do współpracy!

Zespół Małolepszy Group Sp. z. o. o.