E-sklep Kontakt Kariera

Ciągniki LANDINI

Seria 6RS Robo-Six

Seria 6RS Robo-Six

Nowy 6RS Robo-Six Stage V, wszechstronność, wydajność i komfort

Jedną z głównych nowości jest nowy 6RS Robo-Six Stage V, zaprojektowany z myślą o klientach poszukujących wszechstronności, wydajności i komfortu. Ciągnik ten jest idealny do pracy na otwartym polu, do zbioru pasz, transportu drogowego i obsługi gospodarstwa.

Wzornictwo, ergonomia, komfort i technologia

Konstrukcja, ergonomia, komfort i technologia zastosowana w celu poprawy warunków pracy to kolejne cechy, które sprawiają, że 6RS Robo-Six jest idealnym partnerem na polu i w obrębie gospodarstwa.

 

Kabina Landini High Vision

Cechą wyróżniającą nową kabinę Landini High Vision jest panoramiczny dach z homologacją FOPS oraz szyberdach, które zwiększają wydajność ciągnika podczas pracy z ładowaczem czołowym L40. Warto również wspomnieć o reflektorach LED. Dostępnych jest do 14 reflektorów, z których 8 jest wbudowanych w dach, co zapewnia doskonałą widoczność w nocy. W kabinie zastosowano amortyzację mechaniczną, która w połączeniu z amortyzowaną osią przednią z niezależnymi wahaczami dodatkowo poprawia komfort jazdy. Kabina została zaprojektowana z wysokiej jakości materiałów pochodzących z przemysłu motoryzacyjnego. Taką samą dbałość o wzornictwo i funkcjonalność wykazują przyrządy sterownicze o w pełni ergonomicznym kształcie, 12-calowy monitor dotykowy i wielofunkcyjny joystick.

Silniki FPT NEF 45

Seria modeli 6-135 RS, 6-145 RS i 6-155 RS, dzięki układowi oczyszczania spalin spełnia normę emisji spalin Stage V, wyposażona jest w silniki FPT NEF 45 o pojemności 4,5 l, 16-zaworowe, 4-cylindrowe o mocach 135 KM, 145 KM i 155 KM.

Przekładnia Robo-Six

Skrzynia biegów Robo-Six z 6 półbiegami Power Shift i 4 zakresami oferuje 24 + 24 przełożenia, których liczba wzrasta do 40 + 40 z zakresem biegów pełzających. Dwa wstępnie zaprogramowane tryby pracy optymalizują wydajność silnika: Eco i Power, przy czym pierwszy z nich jest ukierunkowany na utrzymanie niskiego zużycia paliwa, a drugi na zapewnienie maksymalnej wydajności, aby przyspieszyć wykonanie bieżącego zadania. Moc jest przekazywana za pośrednictwem WOM o 4-prędkościach.

Układ hydrauliczny z zamkniętym centrum CCLS

W zamkniętym układzie hydraulicznym pracuje pompa o wydajności 114 l/min., która może obsługiwać do 7 zaworów (elektronicznych i montowanych pośrodku ciągnika) oraz elektronicznie sterowany podnośnik tylny o maksymalnym udźwigu 7 200 kg. Przedni podnośnik może unieść do 3 200 kg.

Wymiary i masy< Powrót