E-sklep Kontakt Kariera

LANDINI

Strona główna   >   Oferta   >   LANDINI

REX4 V-S-F-GT

REX4 V-S-F-GT

REX4, najwyższa gama ciągników specjalistycznych

Najważniejsze innowacje dotyczą emisji spalin, która obecnie spełnia wymogi normy Stage V dla serii REX 4 (topowa seria ciągników specjalistycznych), zupełnie nowego kształtu maski silnika, ergonomii sterowania i szeregiem nowych funkcji. Seria REX4 obejmuje lekkie i wydajne ciągniki, z kabinami dostępnymi w modelach V, S, F i GT lub z platformami w wersjach F, GE, GB i GT.

 

Łatwość manewrowania i wszechstronność.

 

Oś przednia, produkowana w zakładach Argo Tractors, jest wyposażona w standardową blokadę mechanizmu różnicowego o ograniczonym poślizgu z elektro-hydraulicznie załączanym napędem na cztery koła. Ponadto gwarantuje ona wysoką wydajność podczas korzystania z narzędzi przednich, które można zamontować bezpośrednio na ramie wsporczej lub zawiesić na opcjonalnym przednim tuzie, w pełni zintegrowanym z podwoziem i przednim WOM. Duże wychylenie osi w połączeniu z kątem skrętu kół wynoszącym 55 stopni sprawia, że modele te są wyjątkowo łatwe w obsłudze. Dostępne jest podwozie zaprojektowane specjalnie do montażu na środku ciągnika, co dodatkowo zwiększa wszechstronność serii REX4.

 

Amortyzowana kabina

Wersje REX4 charakteryzują się znakomitą trakcją w terenie i doskonałym komfortem jazdy, co osiągnięto dzięki konfiguracji z amortyzowaną kabiną i amortyzowaną przednią osią (ta ostatnia dostępna jest również w wersji z platformą). Łatwość prowadzenia pojazdu zwiększa dodatkowo system ADS (Advanced Driving System), który może być wspierany przez systemem głośnomówiący i telemetryczny.

 

Silniki Deutz Stage V

W ofercie znajdują się modele REX 4-080, 4-090, 4-100, 4-110, 4-120 o mocy od minimum 75 KM do maksimum 112 KM. Jest to zasługa nowej generacji silników Deutz z 4 cylindrami i 8 zaworami, o pojemności 2,9 l, z elektronicznym wtryskiem Common Rail i turbosprężarką z Intercoolerem, które gwarantują wzrost osiągów pod względem rezerwy momentu obrotowego, zwiększenie mocy i obniżenie zużycia paliwa. Podobnie jak w poprzednich modelach, również w tych wersjach zamontowano przycisk Engine Memo Switch, który zapamiętuje i szybko przywołuje najbardziej odpowiednią prędkość obrotową silnika, aby przyspieszyć pracę. Silniki spełniają wymogi normy emisji spalin Stage V dzięki innowacyjnemu układowi składającego się z filtra cząstek stałych DPF z pasywną regeneracją, katalizatora utleniającego DOC oraz systemu SCR.

 

Przekładnia produkcji Argo Tractors

Dostępne są różne opcje przekładni: od Speed Four z 12 biegami do przodu i 12 biegami do tyłu z mechanicznym rewerserem, do wersji RoboShift z 48 biegami do przodu i 16 biegami z elektro-hydraulicznym rewerserem i w pełni zautomatyzowanym systemem HML. Sterowanie jest łatwe dzięki ergonomicznemu i przyjaznemu dla użytkownika joystickowi, który obsługuje wszystkie elementy sterujące wymagane podczas pracy.

 

Innowacyjny układ hydrauliczny

Wszechstronność modeli REX4 gwarantuje otwarty centralny układ hydrauliczny (OC), wyposażony w pompę układu kierowniczego o wydajności 30 l na minutę, ułatwiającą manewrowanie oraz pompę hydrauliki roboczej o wydajności 58 l/min.. Dostępna jest również trzecia pompa tandemowa połączona z pompą hydrauliki roboczej, która umożliwia uzyskanie natężenia przepływu 55 l/min. przy prędkości zaledwie 1500 obr./min. Do wyposażenia standardowego można dodać 4 tylne i 3 środkowe zawory, przy czym dostępna jest również konfiguracja w pełni elektro-hydrauliczna.

Wymiary i masy

 < Powrót