E-sklep Kontakt Kariera

Smary i oleje Landini

Data dodania: 28/12/2022
Smary i oleje Landini

Wydajność, niezawodność i bezpieczeństwo

Silnik, skrzynia biegów, układ hydrauliczny – twój ciągnik potrzebuje odpowiedniego środka smarnego, aby uzyskać maksymalną wydajność i niezawodność. Zaawansowane parametry techniczne pozwalają na złagodzenie skutków długotrwałej eksploatacji, zużycia spowodowanego tarciem i przegrzewaniem poszczególnych elementów mechanicznych oraz nagromadzenia osadów, które mogą powodować korozję lub osadzać się na przekładniach.
Z tego powodu oprócz najnowocześniejszych surowców syntetycznych w skład środków smarnych wchodzą także zaawansowane technologicznie dodatki, które można podzielić według określonych właściwości użytkowych na: poprawiające lepkość, posiadające właściwości czyszczące, przeciwutleniające, zapobiegające korozji oraz inne substancje niezbędne do zapewnienia optymalnego funkcjonowania ciągnika.

Smary i oleje Landini

Opracowaliśmy odpowiedni, nowoczesny środek smarny dla każdego z elementów twojego ciągnika. Wszystkie produkty zostały przebadane bezpośrednio na właściwych modelach Landini w celu zapewnienia maksymalnej wydajności i niezawodności. Używanie nowoczesnych środków smarnych pozwala ciągnikowi łatwiej znosić trudy pracy nawet w najtrudniejszych warunkach.

Stosowanie oryginalnych produktów opracowanych z myślą o twoim ciągniku ma szereg zalet. Przede wszystkim lepsze osiągi i niższe koszty eksploatacji – oszczędzasz na specjalistycznym serwisie, ponieważ komponenty wolniej się zużywają i starzeją, pozwalając na dłuższą eksploatację ciągnika.

Gdy poszczególne części są w lepszym stanie, zyskujesz także lepsze osiągi i oszczędzasz na paliwie.

Oryginalne smary i oleje zachowują swoje właściwości przez dłuższy czas, pozwalając na rzadszą wymianę.

Lepsza wydajność przekłada się także na niższe emisje, ułatwiając sprostanie wymogom z zakresu ochrony środowiska.

 

Kto zapewni lepszą ochronę twojego ciągnika od osób, które go skonstruowały?

Zapewniamy kompleksową ofertę środków smarnych do wszystkich zastosowań: od silników, przez skrzynie biegów, po przekładnie i mechanizmy różnicowe, płyny hydrauliczne i hamulcowe, smary i płyny do chłodnic.

 

Smary i oleje silnikowe

Jeśli zależy Ci, aby twój silnik był czysty i służył latami, seria produktów Solea pozwoli chronić go przed zużyciem i usunąć wszelkie osady.

Produkty Solea, stworzone na bazie mineralnej lub syntetycznej i zawierające nowoczesne dodatki, pozwalają obniżyć koszty operacyjne, zmniejszyć zużycie paliwa i wydłużyć odstępy między wymianami.

 

 

Uniwersalne oleje smarowe i przekładniowe

Seria produktów Vela została opracowana specjalnie z myślą o przekładniach w ciągnikach, zapewniając maksymalną wydajność i niezawodność.

Produkty Vela nadają się także do stosowania w przednich i tylnych przekładniach głównych, hamulcach tarczowych, sprzęgłach mokrych i całym układzie hydraulicznym ciągnika.

 

 

Płyn do chłodnic

Murex to seria płynów do chłodnic marki Landini. Ich temperatura wrzenia jest wyższa od wody (do +109°C), podczas gdy temperatura zamarzania wynosi -40°C.

Zawierają dodatki zapobiegające rdzy, utlenianiu, korozji i kamieniowi. Murex to idealne produkty do zabezpieczenia ciągnika.

 

 

Smary i oleje do skrzyń biegów

Carina to seria produktów smarnych opracowanych specjalnie z myślą o przekładniach głównych, manualnych skrzyniach biegów i mechanizmach różnicowych.

Pomagają one zapobiegać zużyciu, korozji punktowej lub powierzchniowej, wyszczerbieniom, przywieraniu i zatarciu. Produkty serii Carina są dostępne w różnych klasach gęstości, które można dobierać odpowiednio do temperatury otoczenia w jakim sprzęt pracuje.

 

 

 

Oleje i smary do hydraulicznych układów hamulcowych

Do wysokowydajnych, bezpiecznych układów hamulcowych Landini oferuje serię specjalnych płynów syntetycznych Aza.

 

 

Dobierz olej

 

 

Kompleksowa oferta środków smarnych Landini obejmuje wszystkie elementy każdego z naszych ciągników. Dzięki nim będziesz mógł cieszyć się sprawnym, wydajnie pracującym ciągnikiem, który pozwoli Ci pracować dłużej i bez jakichkolwiek zmartwień.

 

Wróć