E-sklep Kontakt Kariera

Konfigurator KUHN

Data dodania: 12/04/2023
Konfigurator KUHN

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów jak również oczekiwaniom zmieniającego się otoczenia razem z firmą KUHN udostępniamy nowy konfigurator maszyn rolniczych. Głównym celem tego narzędzia jest poprawa jakości obsługi klientów oraz usprawnienie procesu sprzedaży.

 

Konfigurator KUHN to proste w obsłudze narzędzie online dostępne na komputerze i  wszystkich urządzaniach mobilnych , które pozwala całkowicie samodzielnie skonfigurować wszystkie maszyny marki KUHN. Podczas budowania maszyny system w łatwy i przejrzysty sposób podpowiada jakie dodatkowe opcje są możliwe do wyboru.

 

Klient po wyspecyfikowaniu maszyny dostosowanej do swoich potrzeb ma możliwość wygenerowania oferty w pliku pdf bądź wysłania jej bezpośrednio do nas. Po otrzymaniu zapytania kontaktujemy się z klientem w celu doprecyzowania szczegółów zakupowych.

 

Podane ceny mają charakter przykładowy powiększony o dodatkowe wyposażenie i nie obejmują podatku od towarów i usług, kosztów transportu, ubezpieczenia oraz innych kosztów, które mogą wiązać się z nabyciem produktu.

 

Zachęcamy do odwiedzenia strony w celu wyspecyfikowania swojej maszyny za pomocą nowego konfiguratora KUHN, który jest dostępny na stronie www.konfigurator-pl.kuhn.com

Wróć